دریافت ویزا:

با پناهندگی دات کام گرفتن ویزا از هیچ یک از کشور های اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و …..سخت نیست. تجربه طولانی گروه پناهندگی دات کام در زمینه اخذ ویزا از کشورهای مختلف، پشتوانه محکمی جهت تضمین دریافت ویزا است. کل پروسه ویزا را به ما بسپارید و با خیالی آسوده از کشور موردنظر خود ویزا دریافت کنید.

دریافت پناهندگی:

ما در زمینه تهیه پرونده های موفق پناهندگی تخصص داریم. سایت پناهندگی دات کام قویترین، پربارترین و به روزترین سایت در زمینه پناهندگی است. مدیر مجموعه پناهندگی دات کام جناب آقای چاوشی وکیل امور مهاجرت میباشند و سالها پرونده های اقامت و پناهندگی را وکالت نموده اند. تماس مداوم ما با پناهجویان در سراسر دنیا سبب شده است اطلاعات گروه پناهندگی دات کام کاملا به روز و مطابق با جدیدترین قوانین پناهندگی باشد. گروه پناهندگی دات کام کیس های (پرونده های پناهندگی) بسیاری را در کشورهای مختلف تهیه نموده و نتایج بسیار درخشانی به دست آورده است. ما تقریبا در همه کشورهای پناهنده پذیر همچون کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا، نیوزلند و همچنین کشورهایی که پناهنده پذیر نیستند اما کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN) در آنجا فعال است همچون ترکیه، مالزی، اندونزی، ارمنستان و… فعالیت داریم و بصورت مداوم به پناهجویانی که نیاز به کمک دارند خدمات رسانی میکنیم.
با سپردن پرونده پناهندگی خود به گروه پناهندگی دات کام قطعا از تصمیم خود خشنود و راضی خواهید شد. جهت دریافت پناهندگی الزاما نیاز نیست پرونده سنگین سیاسی یا مذهبی داشته باشید و حکومت ایران شما را تحت تعقیب قرار داده باشد، کافیست با ما تماس بگیرید. حتی اگر هیچ پرونده ای نداشته باشید و از الفبای پناهندگی نیز بی اطلاع باشید، ما تمام مسیر را با شما همراه خواهیم بود و کمک خواهیم کرد به هدف خود برسید.

اقامت کار:

با داشتن کارفرما در کشور موردنظر میتوان اقامت کار دریافت نمود. اقامت کار معمولا در ابتدا بصورت موقت (دوره های دو ساله) صادر میشود پس از آن تبدیل به اقامت دائم میشود. گروه پناهندگی دات کام در زمینه اقامت کار فعال میباشد و پرونده های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده است.

اقامت از طریق سرمایه گذاری:

در بسیاری از کشورها میتوان با انجام سرمایه گذاری اقامت ان کشور را دریافت نمود. دریافت اینگونه اقامت معمولا نیاز به سرمایه گذاری هنگفت دارد که در اغلب موارد خارج از توان بسیاری از متقاضیان است.
معایب روشهای اقامت کار و اقامت از طریق سرمایه گذاری اینگونه است که در روش اقامت کار پیدا کردن کارفرما معمولا کار چندان آسانی نیست و در روش اقامت از طریق سرمایه گذاری نیاز به سرمایه بسیار است که بسیاری از متقاضیان قادر به تامین چنین سرمایه ای نمیباشند.
گروه پناهندگی دات کام با تلفیق روشهای اقامت کار و اقامت از طریق سرمایه گذاری موافق شده است با هزینه ای بسیار کمتر، اقامت کاری برای متقاضیان دریافت نماید. روش مورد نظر بدین صورت است که متقاضی شغلی را در کشور مورد نظر خریداری می نماید و سپس از طریق شغل خریداری شده دعوتنامه کاری و درنهایت اقامت کاری دریافت می نماید.

ویزای دانشجویی:

تحصیل در کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا و … برای بسیاری از ایرانیان به عنوان یک پله بسیار مهم جهت ترقی و پیشرفت است. برای بسیاری از ایرانیان تحصیل در یک کشور پیشرفته در واقع مقدمه ای است جهت اقامت در ان کشور و بدین طریق با یک استارت بسیار خوب زندگی خود را در کشور جدید پایه ریزی میکنند. اما دریافت پذیرش از دانشگاه ها و موسسات آموزشی و نهایتا گرفتن ویزا از سفارت کشور مورد نظر همواره یک چالش سخت پیش روی متقاضیان ایرانی بوده است. بخصوص که یکی از شروط اصلی ورود به دانشگاه ها و کالجهای آموزشی داشتن نمره TOEFL یا IELTS با رتبه بالا می باشد.
گروه پناهندگی دات کام با بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزشی در ارتباط است که جهت گرفتن پذیرش نیازی به نمره IELTS یاTOEFL ندارند. همکاران ما با شرکت مداوم در سمینارها و نمایشگاه های مختلف مرتبط با پذیرش دانشجو، آخرین اطلاعات دانشگاه ها و مهلت و شرایط آنها جهت پذیرش دانشجو را دریافت میکنند و کمکهای موثری جهت اخذ پذیرش تحصیلی به متقاضیان ارایه می نمایند.
پذیرش تحصیلی محدودیت سنی یا جغرافیایی ندارد. برای هر دوره سنی دوره های آموزشی بسیار متفاوت و متغییر در کشورهای مختلف وجود دارد که دست شما را جهت انتخاب باز میگذارد.
برخی از دوره های آموزشی که میتوانید به کمک ما انتخاب نمایید شامل موارد زیر است:
۱- پذیرش دانشجویی در رشته های زبان، پزشکی، حقوق، مهندسی، هنر و مذهب در کشورهای مختلف اروپایی.
۲- دوره دبیرستان در کانادا شامل کلیه رشته ها.
۳- دوره پیش دانشگاهی در کانادا.
۴- پذیرش در دانشگاه های معتبر آمریکایی همراه با کار دانشجویی به مدت ۲۰ ساعت در هفته.
۵- پذیرش در دانشگاه های آمریکایی و کانادایی مستقر در اروپا.
۶- دوره های تابستانی زبان انگلیسی، آلمانی، سوئدی و … در کشورهای اروپایی.
۷- پذیرش دوره های زبان از کالجهای معتبر کانادا همراه با ۲۰ ساعت کار دانشجویی در هفته.
یاداوری میشود که بسیاری از دوره های آموزشی فوق نیاز به آزمون های زبان IELTS یا TOEFL ندارند بنابرین بدون توجه به سطح زبان انگلیسی خود میتوانید تحصیلات خود را در کشور مد نظر ادامه دهید.
همچنین برای کودکان میتوانید از دوره های آموزشی متفاوت از جمله موارد زیر استفاده نمایید:
۱- دوره های کوتاه مدت زبان فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی برای کودکان.
۲- تحصیل کودکان ۱۷-۱۰ سال در مدرسه های مختلف اروپایی.
۳- دوره های تابستانی مخصوص کودکان در سوئیس جهت دوره های سنی ۱۴-۸ سال و ۱۷-۱۳ سال.
لازم به ذکر است با دریافت پذیرش برای کودکان بالطبع والدین کودک نیز ویزا دریافت می نمایند تا جهت همراهی کودک و سپری کردن دوره آموزشی عازم کشور مدنظر شوند. بنابرین با دریافت پذیرش برای فرزندان خود از طرفی فرزند شما در یک کشور تراز اول مشغول به تحصیل میشود و از طرف دیگر شما نیز همراه با فرزندتان ویزای ورود به کشور مورد نظر را دریافت می نمایید.

اقامت از طریق ازدواج:

جهت دریافت اقامت از طریق ازدواج بایستی با یک نفر مقیم یا سیتیزن در کشور مورد نظر ازدواج نمود. گروه پناهندگی دات کام در موارد زیادی موفق به دریافت اقامت از طریق ازدواج برای متقاضیان شده است. اقامت ازدواجی در ابتدا به صورت موقت صادر میشود (اقامت دو ساله) که در صورت ادامه پیدا کردن ازدواج، تبدیل به اقامت دائم میشود.
ازدواج میتواند به صورت واقعی و یا صوری باشد. در ازدواج صوری معمولا طرفین توافق میکنند در قبال پرداخت مبلغی، به صورت صوری باهم ازدوج نمایند تا فرد متقاضی بتواند اقامت کشور مورد نظر را دریافت نماید. مبلغ رد و بدل شده و همچنین نحوه پرداخت بستگی کامل به دو طرف دارد و یک موضوع توافقی است. ازدواج صوری به منظور دریافت اقامت در بسیاری از کشورها امری غیرقانونی است بنابرین افرادی که به صورت صوری و صرفا جهت دریافت اقامت ازدواج میکنند بایستی این نکته را در کل پروسه ازدواج و اقامت مدنظر داشته باشند. درواقع اداره مهاجرت و سفارت کشور مربوطه نبایستی متوجه صوری بودن ازدواج شود. گروه پناهندگی دات کام با موارد بسیاری از متقاضیان ازدواج هم در داخل ایران و هم در کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و … در تماس است لذا در صورتی که تصمیم به دریافت اقامت از طریق ازدواج دارید با ما در تماس باشید.

تهیه مدارک:

جهت تهیه هر نوع مدرک مورد نیاز سفارت از جمله مدرک بانکی (شامل گردش حساب بانکی، تمکن ملی و …) گواهی اشتغال به کار، گواهی اشتغال به تحصیل، بیمه، اسناد مالکیت، سند ازدواج و … میتواند از کمکهای ما استفاده نمایید. همچنین هرنوع مدرک مرتبط با پرونده پناهندگی شامل سوابق فعالیت های مرتبط با کیس، مدارکی که نشان دهد پناهجو در کشور خود تحت تعقیب است و هر مدرکی که در جهت تقویت پرونده پناهندگی مورد نیاز باشد را میتوانید به کمک ما تهیه نمایید.

رزرو بلیت هواپیما و رزرو هتل:

با توجه به محدودیت های نقل و انتقال پول از ایران، بسیاری از متقاضیان جهت پرداخت هزینه های سفارت و گرفتن وقت به صورت آنلاین با مشکلاتی مواجه هستند. همچنین رزرو بلیت هواپیما و رزرو هتل و بسیاری از پرداختهای خارج از کشور نیاز به کردیت کارت بین المللی دارد که دسترسی به ان در ایران محدود است.  کلیه فعالیت های فوق را میتوانید با خیالی آسوده به گروه پناهندگی دات کام بسپارید.

مشاوره رایگان:

مشاوره در زمینه های مرتبط با اخذ ویزا، گرفتن اقامت و دریافت پناهندگی رایگان است.