گروه پناهندگی سالها در زمینه وکالت پرونده های مهاجرت فعالیت نموده است و شاید بتوان گفت از قویترین گروههای فعال در زمینه مهاجرت و پناهندگی میباشد. با توجه به گستردگی فعالیتهای گروه و همچنین جهت دسترسی آسان به متقاضیان و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیات در زمینه مهاجرت و پناهندگی، سایت پناهندگی دات کام در اوایل سال ۲۰۱۰ پایه گذاری شد. خوشبختانه سایت پناهندگی دات کام بسیار موفق عمل نموده و تاثیر بسیار مفیدی در زمینه افزایش اطلاعات پناهجویان و متقاضیان مهاجرت گذاشته است.

مدیریت گروه پناهندگی دات کام بر عهده آقای چاوشی است که از وکلای برجسته در زمینه مهاجرت است. ایشان تعداد بسیار زیادی پرونده های موفق در سراسر اروپا از جمله در ادارات مهاجرت، دادگاههای مهاجرت، دادگاه عالی اروپا و… وکالت نموده است و خوشبختانه سابقه بسیار خوبی در زمینه دفاع از حقوق پناهجویان و متقاضیان مهاجرت داشته است.
همکاران گروه پناهندگی دات کام همگی به قوانین و پروسه پناهندگی تسلط کامل دارند و در طی سالها فعالیت و برخورد با پرونده های مختلف تجربیات بسیار ارزشمندی بدست آورده اند که میتواند راهگشای بسیاری از مشکلات پناهجویان باشد.